Online Kunst- & Antiek Veiling van Rotaryclub Nunspeet voor Stichting Verborgen Armoede Nunspeet

0
1076

NUNSPEET – Op de zaterdagen 6 en 20 april jl. was het Noord-Veluws Kunstmuseum het decor van de voorselectie van de Rotaryclub Nunspeet Kunst- en Antiekveiling 2024. Beide dagen werden druk bezocht door ruim 100 enthousiaste aanbieders van kunst- en antiek en leverden maar liefst 200 veilingstukken op.  Een groot succes dus!

Door de handen van de beëdigd taxateur gingen o.a.

  • Schilderijen van de Veluwse schilders Jaap Hiddink, Ben Viegers, Jan van Vuuren, Chris ten Bruggen Kate, Frans Huysmans en Hendrik Verburg;
  • Chinees porselein uit de 17de, 18de en 19de eeuw;
  • Exclusief 19de -eeuws porselein uit Wenen;
  • Sieraden goud en zilver;
  • Bronzen en stenen sculpturen;
  • Diverse snuisterijen.

De uiteindelijke selectie van de taxateur is vanaf maandag 17 juni a.s. om 09.00 uur online zichtbaar op de website van Veilighuis Moart – www.moartveilinghuis.com     Ga op de website naar ‘Veiling Agenda’ bij Time table Rotaryclub Nunspeet veiling nr. 5.

Het is een online veiling zonder kijkdagen, die op vrijdag 21 juni a.s. om 09.00 uur start en op zondag 30 juni a.s. om 20.00 uur eindigt. Grijp deze unieke kans om in het bezit te komen van kunst en antiek, waar u altijd al naar op zoek was,  sla uw slag en steun daarbij ook nog eens het goede doel!

De inbrenger ontvangt de volledige opbrengst van het geveilde object, waarbij de koper een meerprijs van 20% op de veilingprijs betaalt. Die 20% ‘winst’ gaat na de veiling naar het door de Rotaryclub Nunspeet vastgestelde goede doel:

Stichting Verborgen Armoede Nunspeet

Voor verdere informatie over deze kunst- en antiekactie van Rotaryclub Nunspeet:

Jaap Slaa: slaa@slaavanasselt.nl

Bram ten Hove: bramjr@homar.nl

Rotaryclub Nunspeet wil met deze actie het signaal afgeven klaar te staan voor mensen in nood. Bovendien laten we zien dat het lidmaatschap van Rotary de mogelijkheid biedt om iets wezenlijks voor je medemens te doen!

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Please enter your comment!
Please enter your name here