25 maart Kick-Off walking football bij VV Nunspeet

2
873

Voor iedereen die voetballen ontzettend leuk vindt maar het huidige spel te snel gaat biedt VV Nunspeet de oplossing: walking football. Walking football is een nieuwe voetbalvorm van de KNVB voor 60 plussers. Vooral voor ouderen die vroeger gevoetbald hebben en de sport missen wordt hier een alternatief geboden. Op woensdag 25 maart kunt u vanaf 14.00 uur kennis maken met walking football bij VV Nunspeet. 

Om 14.00 uur wordt onder genot van een kopje koffie een korte presentatie gegeven over walking football. Hierin maakt u kennis met de regels van het spel, maar ook de ondersteuning vanuit de fysiotherapeut. Aansluitend gaan om 14.30 uur de voetbalschoenen/sportschoenen aan en kunt u kennis maken met deze laagdrempelige manier van voetballen. Niet alleen voetballen staat centraal maar na afloop is er een derde helft met een kopje koffie of thee. 

Deelname is vrijblijvend en gratis, aanmelden voor 25 maart is niet nodig. U bent vanaf 14.00 uur welkom in de kantine van VV Nunspeet. Voor meer informatie of vragen kunt u contact opnemen met Peter Beek via peter.beek@hotmail.com of 06 11 60 87 68.

 

2 REACTIES

 1. Betrouwbare bronnen melden mij dat Kees Keizer zich aan heeft gemeld voor walking football bij zijn geliefde VV Nunspeet. Hij schijnt het duo Brem en Bronkhorst alsmede de voltallige selectie uitgenodigd te hebben om vervolgens op deze site hun licht te laten schijnen over de voetbalkunsten van Dhr Keizer himself. Is het een tweede Sjakie Swart of blijkt de zaterdagmiddag een spiegel van zijn eigen kwaliteiten te zijn. Het zal spannend worden op Sportpark de Wiltsangh. Op verzoek van Kees zelf wordt er geen entree geheven bij het walking football. Een voorbode?

 2. Beste Bert, dank voor jouw bericht dat ik met vrolijkheid en waardering heb gelezen.

  Het doet mij goed dat jij het fantastisch initiatief van onze vereniging nadrukkelijk onder de aandacht brengt. Het ‘wandelvoetbal’ is een welkome uitbreiding naast de voetbalactiviteiten die men nu al op ‘De Wiltsangh’ aanbiedt. Leeftijd speelt geen enkele rol meer. Wanneer je nog maar net kunt lopen kun al bij de Voetbalschool terecht en zelfs als lopen vertraagt, is er volop plezier te beleven aan het wandelvoetbal.
  Vergis je niet in de wandelvoetballers. Het mag dan allemaal wat stijver, strammer en stroever lijken, maar onder de senioren huist een berg aan ervaring en inzicht. Hun spel is gebaseerd op techniek en een prima balbehandeling. Verder hebben ze oog voor de juiste lijnen en denken al veel stappen vooruit. Het zijn de schakers van het voetbal en zoals je weet zijn de meeste schakers intelligent en vooruitziend in hun sportbeoefening.

  Over jouw ‘betrouwbare’ bronnen valt veel te verhalen. Jij kent ze wellicht anders dan velen met mij in ons heerlijke dorp. Hun reputatie is alom bekend en is omgeven met vele vraag- en uitroeptekens.
  Laat ik even wat naïviteit met chirurgische precisie bij jou wegsnijden en je een kijkje achter de schermen gunnen. Een locatie waar jij kennelijk nog nooit hebt rondgekeken.
  Ik heb het beste met je voor en de schellen zullen je van de ogen vallen!

  De eerste betrouwbare bron is een WAO’er die vanwege een ernstige rugaandoening voor de volle 100% is afgekeurd. Wat jij niet weet is dat deze bron achter jouw gezonde rug om een bovengemiddelde aandacht schenkt aan je vriendin. Wanneer jij op pad bent om het dagelijks brood op tafel te krijgen, brengen ze samen menig uurtje gezellig door en blijkt ‘de bron’ opeens opmerkelijk weinig last van zijn zwakke rug te hebben!

  Jouw volgende bron wordt regelmatig in de schemering aangetroffen in het obscure tunneltje achter de Zandenplas. Daar brengt hij zijn koopwaar aan de man. Cocaïne en heroïne, keurig verpakt in de juiste doseringen. Na de transactie verdwijnt hij spoorslags van de plaats delict voordat de koper tot de ontdekking komt dat de cocaïne niets meer is dan goedkope waspoeder en de heroïne, bij de gebruikers bekend als ‘ Brown Sugar’, inderdaad slechts bruine suiker is die uit de afvalcontainer bij een plaatselijke supermarkt is gevist en daar gedumpt was in verband met waterschade.

  De laatste bron (wie kent hem niet?) is een gladde jongen met een rappe tong die actief is bij een bankfiliaal in ons dorp. Door de week verkoopt hij op slinkse wijze allerlei dubieuze financiële producten en semi-illegale fiscale constructies aan hele aardige, goedgelovige dorpsgenoten.
  Tijdens de weekeinden runt hij een handeltje in tweedehands auto’s. Verkoop zonder garantie en zonder factuur. Alles handje-contantje. BTW omschrijft hij als ‘Buitenfiscale Toegevoegde Winst!’
  Hoe betrouwbaar wil je het hebben?

  Beste Bert; wees voorzichtig met je bronnen. Je bent mij en de VV Nunspeet te dierbaar om je door deze lieden te laten informeren. Werp je klakkeloosheid over de reling en laat je leiden door een integere en bonafide loods op het Nunspeetse voetbalschip.

  Het is overigens wel een heel aanlokkelijk vooruitzicht dat het trainersduo B&B, met ondersteuning van de voltallige selectie, hun bevindingen hier op deze site in een literaire vorm wil aanbieden.
  Dat wordt leesplezier op het hoogste niveau, een niveau dat op de ranglijst voorlopig nog niet haalbaar is.

  Het gegeven dat er geen entree wordt geheven bij het wandelvoetbal is sympathiek en zeer welkom en dient per direct ook te worden ingevoerd voor de zaterdagmiddagen.
  Vraag de bezoekers deze uitgespaarde uitgave te benutten in de gezellige kantine. Dan blijven de inkomsten op hetzelfde niveau en krijgen de supporters in ieder geval iets waar je wel warm van wordt.

  Oh ja; ik kom zeker een kijkje nemen op woensdag 25 maart!

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Please enter your comment!
Please enter your name here